kheili
27 اسفند 1401 - 13:42

هنرمند ایرانی نامزد دریافت جایزه بهترین آهنگساز سال شد

یکی از هنرمندان جوان کشورمان در یکی از مسابقات بین‌المللی حوزه آهنگسازی جایزه برگزیده را در بخش موسیقی بی‌کلام دریافت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مشاور رسانه‌ای، محمدرضا اژدری با آهنگِ «دختر پاییزی» در مسابقات جهانی«HIMAwards» نامزد دریافت جایزه بهترین آهنگساز سال در بخش موسیقی بی‌کلام شد.

محمدرضا اژدری آهنگساز و نوازنده ایرانی است که آهنگ «دختر پاییزی» را در سال ۱۴۰۱ منتشر کرد. اژدری با این آهنگ توانست در مسابقه جهانی Hollywood independent music awards ۲۰۲۳ در میان نامزدان نهاییِ دریافت جایزه بهترین آهنگساز سال در بخش موسیقی بی‌کلام قرار گیرد.

جوایز موسیقی مستقل هالیوود اولین پلتفرم جهانی موسیقی مستقل است. هنرمندان، ترانه سرایان، آهنگسازان و حرفه‌ای‌های عرصه ضبط صدا از طریق این رویداد به مخاطبان معرفی می‌شوند.

رویداد HIMAwards در تابستانِ پیش‌رو و به تاریخِ ۱۷ آگوست ۲۰۲۳ مصادف با ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ در هالیوود - کالیفرنیا برگزار و برگزیدگان نهایی معرفی خواهند شد. این در حالی است که داورانِ این رویداد متشکل از جمعی از معتبرترین و باتجربه‌ترین متخصصان عرصه موسیقی هستند. این مجموعه برای توانمندسازی و حمایت از هنرمندان مستقل در سراسر جهان تشکیل شده است.

محمدرضا اژدری به عنوان تنها ایرانی در مسابقه Hollywood independent Music Awards ۲۰۲۳ توانسته با آهنگ «دختر پاییزی» نامزد دریافت جایزه اصلی در بخش موسیقی بی‌کلام جهانی شود. وی پیش از این در سال ۲۰۲۱ و در مسابقه fmcontest توانست با آهنگ «رقص باران» در بین ۳۰ آهنگساز برتر جهان قرار گیرد. اژدری در سال ۲۰۲۲ هم در میان ۳۰ آهنگساز برتر جهان در مسابقه fmcontest ۲۰۲۲ قرار گرفت و در همان سال هم توانست با آهنگ «نیل» در میان ۱۰ نفر اول آهنگسازی در مسابقه Hollywood music in media awards ۲۰۲۲ قرار گیرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1098945